Відомості про КДЮСШ

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа – позашкільний навчальний заклад, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.
Заняття спортом дітям обіцяють нові враження, залучення до здорового способу життя, радість спілкування, допомагають вдосконалюватися не тільки фізично, а й духовно. Завдяки регулярним заняттям, юні спортсмени знаходять витримку духу, стають більш цілеспрямованими і дисциплінованими. Фізичні навантаження загартовують організм, і той стає більш пристосованим до різних навантажень, поліпшується загальний стан імунітету.
Для батьків – це можливість втілити дуже важливі ідеї виховання дитини: самоконтроль, цілеспрямованість, розвинути соціальні навички та комунікабельність, надасть можливість дітям навчитися справлятися з конкуренцією, як вести себе у випадку виграшу чи програшу.
Ми чекаємо на Вас і пам’ятайте заняття спортом – це здоров’я та гарне самопочуття вашої дитини. Фізичні вправи залишаються найдоступнішим способом для самовдосконалення та найефективнішім шляхом до загартування організму, характеру та волі.

В КДЮСШ Суботцівської сільської ради культивуються такі види спорту: велоспорт, легка атлетика, футбол, волейбол.

Колектив комплексної дитячо-юнацької спортивної школи працює над такими завданнями:
1. Проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої діяльності серед дітей, юнаків та молоді, направлену на зміцнення їх здоров’я, всебічний розвиток особистості;
2. Розвинення здібностей вихованців в обраному виді спорту;
3. Створення оптимальних умов для розвитку індивідуальних здібностей вихованців з метою досягнення високих спортивних результатів;
4. Удосконалення систему залучення дітей, юнаків та молоді до занять фізичною культурою та спортом.

Назва закладу Позашкільний навчальний заклад Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Суботцівської сільської ради
Рік заснування 2021
Директор закладу Слюсаренко В.В., з 8 лютого 2021 року
Мова навчання Українська
Кадровий склад Колектив складається з 9 тренерів-викладачів (з них 4 сумісники), директора, заступника директора з навчально-тренувальної роботи. На початок 2021 року один тренер-викладач першої категорії, один – другої категорії, інші – без  категорій.
Матеріально-технічне забезпечення Заклад користується спортивними базами загальноосвітніх шкіл Суботцівської сільської ради, які мають необхідні умови для проведення навчально-тренувальної роботи.