Скаут Серії А: Ситуація з Маліновським незрозуміла

Скаут Серії А Алекс Великих поділився своєю думкою про конфліктну ситуацію в.о. головного тренера збірної України Олександра Петракова з півзахисником «Аталанти» Русланом Маліновським.

«Ситуація з Русланом Маліновським, що склалася в збірній України, мені здається сюрреалістичною. Лідер провідного клубу Італії, яскравий гравець провідного чемпіонату, після Шевченка став єдиним українським футболістом в топ-5 чемпіонатів Європи, який приваблює своєю грою фахівців з багатьох клубів грандів, але відразу різко втрачає довіру тренера в збірній… Якщо на Євро-2020 його гра могла викликати сумніви з урахуванням різниці позиції на полі в збірній і клубі, фізичними проблемами зі здоров’ям, але те, що зараз відбувається, взагалі викликає більше ніж подив.

Петраков, який змінив Шевченка на посаді головного тренера збірної, змушений швидко давати результат. У нього є своє бачення побудови гри і воно вкрай відрізняється від того футболу, який будував Шевченко і в який грала збірна при ньому. Але незважаючи навіть на різницю схем, годі й шукати місце в збірній для Руслана мені здається більш ніж дивно.

Але навіть через це можна пройти, але те, що питання перебування Руслана в збірній і обговорення його позиції, і інше вийшло в публічний простір, вважаю неправильним. В Україні зараз не так багато гравців, здатних реально підсилити збірну, приїхавши з топ-чемпіонату, а Маліновський є одним з таких. Ростити гравців нелегко, а ось втратити їх можна швидко.

Хочу побажати знайти всі можливості для розмови між тренером і гравцем заради загального успіху збірної України, і зробити це без широкого розголосу. Є речі, які йдуть вище за внутрішні амбіції і одна з них – колективна гра в футбол», – сказав Великих.

Нагадаємо, що виконуючий обов’язки головного тренера збірної України Олександр Петраков не викликав Руслана Маліновського на жовтневі матчі відбору ЧС-2022.

Meta-ratings.com.ua