Мотор зіграв перші спаринги в міжсезоння

Чемпіони України завершили перший ігровий етап міжсезонної підготовки, який запоріжці вже традиційно для останніх років провели в Німеччині. На зборах в місті Бад-Бланкенбург гандболісти «Мотора» зіграли чотири спаринги з клубами німецьких нижчих ліг і представником Вищої ліги чемпіонату Швейцарії.

У своєму першому поєдинку український клуб розгромив представника третього дивізіону чемпіонату Німеччини «Бургенланд» – 38:17, а після цього завдав поразки «Ельбфлоренцу», який представляє Другу Бундеслігу – 31:27.

Своєї першої поразки в нинішнє міжсезоння «Мотор» зазнав від клубу «Айнтрахт Хаген». Запоріжці не впоратися з представником Другої Бундесліги – 30:33. Завершили збори чемпіони України грою зі швейцарським клубом «Сур Аррау». Результатом даного підготовчого поєдинку стала мінімальна поразка від четвертої команди Швейцарії за підсумками минулого сезону – 30:31.

Тепер запоріжці прямо з Німеччини вирушать до Білорусі, де їх чекає участь у представницькому «Кубку Бєлгазпромбанка». Суперниками «Мотора» на турнірі в Бресті стануть російські «Чеховські Мєдвєді», польський клуб «Азоти Пулави», а також чемпіони Білорусі та учасники Ліги чемпіонів «Мєшков Брест».