У Суботцях відбулася Першість КДЮСШ з міні-футболу (+фото)

26 травня у селі Суботці відбулася Першість комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Суботцівської сільської ради з міні-футболу.

Змагання проводилися у двох вікових категоріях – 2008-2009 р.н. та 2010 р.н. і молодші. У кожній з категорій грало по три команди. На церемонії відкриття змагань сільський голова Андрій Васильович Борідченко побажав всім учасників успішної гри, перемог сильнішим та відзначив позитив у тому, що у селі Суботці відродився дитячо-юнацький футбол.

Нагадаємо, що у цьому році у Суботцях було відкрито відділення комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Суботцівської сільської ради з футболу. Під керівництвом тренера-викладача Іллі Сергійовича Шостака юні спортсмени здобувають футбольні знання та навички. Чималий вклад у відродження дитячо-юнацького футболу у Суботцях внесли сільський голова Андрій Васильович Борідченко, Олег Сергійович Колюка та Руслан Федорович Згривець. Відзначимо, що у 2016 році у Суботцях була заснована доросла футбольна команда Хлібодар (тренер Олег Сергійович Колюка), спонсором якої є генеральний директор ТОВ Агрофірма Хлібодар Руслан Федорович Згривець. За ці неповні 5 років існування вона має вже успіхи. У 2018 році Хлібодар був чемпіоном Знам’янського району з футболу. Також Хлібодар вигравав та ставав призером кількох районних змагань. Нині команда Хлібодар представляє Суботцівську сільську раду у чемпіонаті Кіровоградської області.

У змаганнях серед юнаків 2008-2009 р.н. найбільш захоплюючим матчем був Суботцівське відділення – Богданівське відділення №1. Богданівські юні футболісти мали значно більше моментів для взяття воріт, але їх не реалізували. Також не забили пенальті. А от контрвипад господарів увінчався успіхом. У другому матчі цієї вікової групи побачили результативну гру, в якій перемогу здобуло Богданівське відділення №2 – 5:3. У вирішальному матчі перемогу здобула команда Суботцівського відділення – 3:1.
У віковій категорії 2010 р.н. і молодші перше місце посіла команда Богданівського відділення №1, яка завдяки кращій різниці забитих-пропущених голів випередила Суботцівське відділення. Третє місце у цій віковій категорії посіло Богданівське відділення №2.

На церемонії закриття змагань всі учасники отримали медалі різного гатунку, відповідно до зайнятих місць. Також команди були відзначені дипломами КДЮСШ. Окрім того у кожній з команд було визначено найкращого гравця, які отримали грамоти КДЮСШ. Грамоти отримали тренери-викладачі, під керівництвом яких команди перемогли у змаганнях. У старшій категорії був відзначений Ілля Сергійович Шостак (Суботцівське відділення), у молодшій – Олександр Володимирович Довженко (Богданівське відділення №1).

Вікова категорія 2008-2009 р.н.
Результати матчів:
Суботцівське відділення – Богданівське відділення №1 – 1:0
Богданівське відділення №2 – Богданівське відділення №1 – 5:3
Суботцівське відділення – Богданівське відділення №2 – 3:1
Турнірне становище команд:
1. Суботцівське відділення – 6 очок, 2. Богданівське відділення №2 – 3, 3. Богданівське відділення №1 – 0.
Найкращі гравці у командах:
Суботцівське відділення – Єгор Якущенко
Богданівське відділення №2 – Антон Левченко
Богданівське відділення №1 – Довженко Ярослав
Найкращий тренер – Ілля Сергійович Шостак (Суботцівське відділення)

Вікова категорія 2010 р.н. і молодші
Результати матчів:
Суботцівське відділення – Богданівське відділення №1 – 1:1
Богданівське відділення №2 – Богданівське відділення №1 – 0:4
Суботцівське відділення – Богданівське відділення №2 – 4:1
Турнірне становище команд:
1. Богданівське відділення №1 – 4 очка, 2. Суботцівське відділення – 4, 3. Богданівське відділення №2 – 0.
Найкращі гравці у командах:
Богданівське відділення №1 – Артем Чорновол
Суботцівське відділення – Дмитро Ворона
Богданівське відділення №2 – Максим Талпа
Найкращий тренер – Олександр Володимирович Довженко (Богданівське відділення №1)

Директор КДЮСШ Суботцівської сільської ради Віктор Слюсаренко